دوینگو دوست فنی سایت شما

دوینگو سرویس آنلاین بهبود و رفع مشکلات سایت و کسب و کار شما

دوینگو نتیجه یک تجربه منفی است…
داستان دوینگو

دوینگو نتیجه یک تجربه منفی است…

ایده اولیه و شروع دوینگو از جایی بود که ما قصد شروع یک شرکت راه اندازی وبسایت داشتیم و تمام رقبا و ارائه دهندگان خدمات مشابه تمرکز اصلی خود را روی فروش اولیه و راه‌اندازی خدمات خود داشتند، اما ایده ما متفاوت بود. ما می‌خواستیم با استفاده از تجربه طولانی خود در این بازار، راهکار بهتر و تاثیرگذاری در بازار داشته باشیم. این نقطه‌ای بود که دوینگو بدنیا آمد. ما می‌خواستیم اساس کارمان رفع مشکلات و تداخلات صاحبان سایت و کسب و کار باشد. ما می‌خواستیم در مراحل پس از خرید و شروع داستان اصلی این سایتها کنارشان باشیم.

تکلیف (ماموریت) ما در دوینگو

ایجاد تجربه بهتر برای فعالان حوزه اینترنت

هدف غایی و نهایی ما در دوینگو ایجاد تجربه کاربری بهتر و آسانتر پس از شروع است، همه ما میدانیم که شروع کردن سخت است اما ادامه دادن سخت‌تر است. ما می‌خواهیم با تمام توان خود در این مرحله سخت‌تر در کنار شما باشیم تا شما دیگر روی کسب و کار خود تمرکز کنید و نیازی به راه‌اندازی تیم فنی با هزینه‌های گزاف نداشته باشید.

تیم ما

امید و اشتیاق برای کمک کردن

اولین و اصلی ترین دلیل این شروع دوینگو اشتیاق برای ایجاد تغییر بود. ما می‌خواهیم تمام کاربران با وجود ما تغییری در روند عملکرد کسب و کار خود احساس کنند. تیم ما می‌خواهد تغییری در سایت‌ها و کسب و کارها ایجاد کند، تمام شوق و اشتیاق ما ایجاد تغییر و بالا بردن کیفیت سایتهای کاربران خود است. تا جایی که تمام تمرکز بازاریابی ما کاربرانمان هستند و در هر صفحه خدماتی که ارائه می‌دهیم سعی می‌کنیم نمونه‌ای از خدماتی که انجام شده نمایش دهیم و به همین افتخار می‌کنیم.

تیم دوینگو
عملکرد بی‌سابقه تیم ما

ما از کیفیت کارمان مطمئن هستیم

تیم دوینگو یکی از حساس‌ترین و برنامه‌ریزی شده ترین عضوگیری هایی که بازار استارتاپ ایران به چشم خود دیده را داشته و تیمی فوق حرفه‌ای و توانمند را جذب کرده تا بهترین نتیجه را برای کاربران خود ارائه دهد. همانطور که همه ما می‌دانیم، یک تیم خوب، از هر ایده‌ای مهم‌تر و اساسی تر است. ما می‌خواهیم بهترین سرویسی که هر کاربری می‌خواهد را ارائه دهیم.

میخواهید درباره نحوه عملکرد و پروسه انجام بیشتر بدانید؟ سوالات متداول دوینگو به تمام پرسش‌های شما پاسخ می‌دهد.

ما از کیفیت کارمان مطمئن هستیم