دسته‌ها
آموزش وردپرس مقالات آموزشی

آموزش تغییر نویسنده پست در وردپرس

آیا می‌خواهید نویسنده یک پست در وردپرس را تغییر دهید؟

گاهی اوقات ممکن است لازم باشد یک پست را به نویسنده‌ای متفاوت از کاربری که اولین بار بارگذاری کرده است تغییر دهید. می‌توانید این کار را بدون نیاز به کپی و جایگذاری پست با یک حساب دیگر انجام دهید.

در این مقاله، ما به شما نشان می‌دهیم که چگونه نویسنده یک پست را در وردپرس تنها با چند کلیک تغییر دهید.


قبل از تغییر نویسنده پست وردپرس

اگر فقط می‌خواهید نام خود را روی پستی که توسط کاربر دیگری در سایت وردپرس شما نوشته شده است نشان دهید، پس آماده باشید تا دستورالعمل های این مقاله را دنبال کنید.

اما، اگر می‌خواهید کاربر دیگری را به عنوان نویسنده نشان دهید‌، ابتدا باید مطمئن شوید که این کاربر در سایت وردپرس شما وجود دارد یا نه. برای راهنمایی دقیق در مورد نحوه افزودن کاربران و نویسندگان جدید در وردپرس، راهنمای ما را ببینید.

هنگام ورود به حساب admin وردپرس خود، می‌توانید با مراجعه به آیتم منوی “Users”، همه کاربران سایت وردپرس خود را مشاهده و مدیریت کنید.


تغییر نام نویسنده نوشته در وردپرس

ابتدا باید پست یا صفحه‌ای را که می‌خواهید نام نویسنده را در آن تغییر دهید باز کنید.

در صفحه ویرایش پست، باید مطمئن شوید که “نوشته” در نوار کناری سمت راست انتخاب شده است.

سپس، “Author” را در بخش “Status & Visibility” پیدا کنید. 

در این بخش میتوانید نام نویسنده را تغییر دهید

در مرحله بعد، نام نویسنده جدید را از منوی کشویی انتخاب کنید. لیستی از نویسندگان موجود برای انتخاب را مشاهده خواهید کرد. 

پس از انجام این کار، روی “بروزرسانی” یا “ذخیره پیش‌نویس” کلیک کنید تا تغییرات خود را ذخیره کنید. شما نویسنده یک پست را در وردپرس با موفقیت تغییر دادید.


نحوه تغییر نویسنده چندین پست وردپرس

تغییر نویسنده با ویرایش یک پست ساده آسان است. با این حال، اگر می‌خواهید نویسنده را برای چند پست تغییر دهید، این کار زمان زیادی می‌برد. خوشبختانه، راهی آسان‌تر برای تغییر سریع نویسنده برای چندین پست وردپرس به طور همزمان وجود دارد. 

برای به‌روز‌رسانی گسترده نویسندگان، روی آیتم منوی “نوشته‌‌ها” از منوی سرپرست وردپرس خود کلیک کنید. با این کار همه پست‌های سایت وردپرس شما لیست می‌شود.

به‌طور پیش‌فرض، وردپرس 20 پست در هر صفحه را نشان می‌دهد. اگر می‌خواهید پست‌های بیشتری نمایش دهید، باید روی “Screen Options” کلیک کنید و تعداد پست‌هایی را که می‌خواهید نمایش داده شوند را تغییر دهید. 

اکنون باید پست‌هایی را انتخاب کنید که می‌خواهید نویسنده را در آن تغییر دهید. پس از انتخاب پست‌ها، “Edit” را از منوی کشویی “Bulk Actions” انتخاب کرده و سپس روی دکمه “اعمال” کلیک کنید. 

فراموش نکنید که برای ذخیره تغییرات، روی دکمه “بروزرسانی” کلیک کنید. تمام. شما با موفقیت نویسنده را برای چندین پست وردپرس بدون ویرایش آنها به صورت جداگانه تغییر داده‌اید.


چگونه می‌توان پروفایل نویسندگان خود را برای سئو بهینه کرد؟

در‌نهایت، ممکن است بخواهید صفحات پروفایل نویسنده خود را برای بهبود رتبه‌بندی سئو خود بهینه کنید.

پروفایل نویسنده چیزی است که در انتهای پست‌های وبلاگ با نام شما منتشر می‌شود. در اینجا می‌توانید بیوگرافی مختصر، پیوندها و حتی پروفایل‌های رسانه‌های اجتماعی خود را اضافه کنید.

با نمایش بیوگرافی نویسنده خود، می‌توانید اعتبار بیشتری ایجاد کرده و به خوانندگان خود فرصت دهید تا درباره شما و نویسندگان سایت شما اطلاعات بیشتری کسب کنند.

وردپرس به شما این امکان را می‌دهد که مختصری از شرح حال نویسنده را اضافه کنید، اما برای افزودن پیوندهای رسانه‌های اجتماعی باید از افزونه بیوگرافی نویسنده وردپرس استفاده کنید.

گذشته از آن، شما همچنین می‌خواهید صفحات بایگانی نویسنده خود را بهبود ببخشید که در آن وردپرس لیستی از پست‌های نوشته شده توسط آن نویسنده را نمایش می‌دهد.

کاربران اکنون بیوگرافی نویسنده جدید شما را در انتهای هر پستی که منتشر می‌کنید یا به نام خود تغییر می‌دهید، را مشاهده می کنند.

امیدواریم این مقاله به شما در یادگیری نحوه تغییر نویسنده یک پست در وردپرس کمک کرده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *