دسته‌ها
مقالات آموزشی

چه هاستی برای وردپرس بهتر است

همواره هاستینگ وب‌سایت وردپرس موضوعی است قدیمی و تکراری که همواره بحث برانگیز است. سرمایه‌‌گذاری در یک ارائه‌دهنده هاست وب خوب، کلید موفقیت هر وب‌سایت وردپرسی است. در حالت اید‌ه‌آل، اولین هاست وب که پیدا می‌کنید، هاستی است که می‌توانید برای همیشه با آن کنار بیایید، اما این شانس برای همه صادق نیست. برخی ارائه‌دهندگان هاست‌وب ضعیفی با ویژگی های قدیمی پیدا میکنند و به جای مزایا، مشکلاتی را برای وب‌سایت شما می‌سازند.

بسیاری تمایل دارند فقط با ارائه‌دهنده هاست وب خود بمانند زیرا مدت طولانی با آنها بوده‌اند. با این حال، توجه به نشانه‌های خطر ضروری است که ممکن است نیاز به تغییر را نشان دهد. 


نشانه‌های خطر یک هاست نامناسب

  • سایت دائما آفلاین است

همیشه کسی در هر زمان در اینترنت وجود دارد، و این به تنهایی باید انگیزه‌ای برای کارکردن 24 ساعته وب‌سایت حتی در حالت آفلاین باشد. با این حال، اگر وب‌سایت شما در‌عملیات، نوسان داشته باشد و نتواند بیشتر در دسترس باشد، این می‌تواند برای شهرت آنلاین شما مشکل ایجاد کند.

اگر بازدیدکنندگان سایت به دلیل آفلاین بودن سایت روی آن کلیک کرده و پنجره را ببندند، تصویر خوبی برای شما و سایت وردپرسی شما ایجاد نمی‌کند. الگوریتم موتورهای جستجو همچنین می‌تواند این عدم فعالیت را تشخیص داده و به عنوان پاسخ، رتبه سئوی شما را کاهش دهد. یک وب‌سایت آفلاین معمولاً با مشکلات هاست وب سر‌و‌کار دارد.

  • بارگیری سایت مدتی طول می کشد‌

یک وب‌سایت با سرعت لود پایین تقریبا شبیه یک وب‌سایت آفلاین است. بازدیدکنندگان سایت ممکن است مدتی به امید باز‌کردن سایت شما منتظر بمانند، اما در‌نهایت وقتی متوجه شدند که ظاهر شدن صفحات و عناصر مدتی طول می‌کشد، از صفحه خارج می‌شوند. هاست‌وب خوب باید بتواند بارگذاری سریع و عملکرد بهینه را ارائه‌ دهد.

  • هاست، وب‌سایت شما را عقب نگه می‌دارد

وردپرس یک پلتفرم بسیار متنوع برای ایجاد وب‌سایت با ویژگی های فراوان بوده که به راحتی با سایر سیستم‌های مدیریت محتوای رقیب رقابت می‌کند. با این حال، اگر وب‌سایت شما نتواند به هیچ یک از آنها دسترسی داشته باشد یا چیز جدیدی ارائه دهد، می تواند مشکل‌ساز باشد.

یک مثال خوب از ویژگیهایی که ارائه دهنده هاست‌وب باید بتواند ارائه دهد، حذف ویروس‌ها و حملات سایبری وردپرس یا بهینه سازی سرعت است. با ارائه دهنده هاست‌وب بهتر، همان نتیجه را راحت‌تر دریافت کنید.

  • خدمات مشتری هاست وب افتضاح است

اگر با سایت خود مشکلی دارید، باید بتوانید از ارائه‌دهنده هاست وب خود کمک بگیرید. چه به دلیل عدم آگاهی از وردپرس باشد و چه عدم دسترسی. سخت است که با مشاهده نحوه خدمات‌دهی به مشتریان، این مورد را نادیده بگیرید. یک هاست وب ایده‌آل می‌تواند هر‌ساعت از روز به نیازهای شما پاسخ دهد و به شما کمک کند مسائل را در هر شرایطی حل کنید.

نتیجه‌گیری – چه هاستی برای وردپرس بهتر است

هنگامی که سرویس، دیگر برای سایت وردپرس شما رضایت‌بخش و مفید نیست، در تغییر آن تردید نکنید. شما همیشه می‌توانید سرمایه گذاری خود را به ارائه‌دهنده هاست وب دیگری منتقل کنید که به جای ناامید‌‌کردن و آسیب زدن، سایت را بهبود بخشد و از آن پشتیبانی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *