دسته‌ها
مشکلات سایت مشکلات وردپرس

پشتیبانی سایت وردپرسی

آیا به شدت نیاز به پشتیبانی اضطراری وردپرس دارید؟

اگر چنین است، ما کاملاً درک می‌کنیم که شما احتمالاً در وحشت کامل به سر می‌برید زیرا چیزی در وب‌سایت وردپرس شما وجود دارد که آنطور که باید کار نمی‌کند و برای رفع آن به سرعت نیاز به پشتیبانی دارید. خوب قبل از هر چیز ما از شما می‌خواهیم که نفس عمیق بکشید و اطمینان داشته باشید که به پستی برخورد کرده‌اید که پشتیبانی اضطراری وردپرس مورد نیاز شما را دریافت می‌کند.

ما تنها شرکت پشتیبانی 24 ساعته و 7 ساعته وردپرس واقعی هستیم که می‌تواند در صورت نیاز به شما بلافاصله حل مشکل وردپرس را ارائه دهد. آیا زمان متوسط حل‌شده برای دریافت مشکلی که وب‌سایت وردپرس شما را ناراحت کرده است 30 دقیقه یا کمتر است.

سرویس بررسی و پشتیبانی رایگان

در دوینگو شما میتوانید از سرویس بررسی وضعیت سایت رایگان که به شما ارائه داده می‌شود استفاده کنید، به این شکل که با ثبت نام در صفحه پشتیبانی رایگان مستقیما به پشتیبان اختصاصی سایتتان متصل شوید تا موارد سایتتان بصورت رایگان بررسی و نتایج اعلام شود.

۳۰ دقیقه یا کمتر

شما مطلقا آنچه را که در اینجا می‌گوییم اشتباه نمی‌خوانید. میانگین زمان نتیجه پشتیبانی اضطراری وردپرس 30 دقیقه یا کمتر است. این بدان معناست که از زمانی که مشکلی را که نیاز به حل آن دارید ارسال می‌کنید، 30 دقیقه یا کمتر از آن لحظه وب‌سایت شما دوباره بدون مشکل کار می‌کند.

کل مدل پشتیبانی وردپرس ما بر اساس مفهوم در‌دسترس‌بودن 24 ساعته در 7 روز هفته است. یکی دیگر از تأ‌کیدهای اصلی که بر روی کلیه خدمات پشتیبانی ما در دوینگو قرار داده شده است این است که اطمینان حاصل کنیم که برای هرگونه پشتیبانی اضطراری وردپرس که مشتری به آن احتیاج دارد، وضوح سریع داریم.

به ما بسپارید!

حل خطای وردپرس

در سرویس رفع خطای دوینگو ما هر خطایی که با آن مواجه شوید را در کمترین زمان ممکن و با تضمین بهبود وضعیت برای شما رفع میکنیم.

پشتیبانی عمومی

محبوب‌ترین سرویس پشتیبانی ما که پشتیبانی عمومی ما است، احتمالاً هنگام نیاز به پشتیبانی اضطراری وردپرس انتخاب احتمالی شما است. این سرویس به هر مشکل وردپرس که مشتری در وب‌سایت خود تجربه می‌کند، واکنش نشان می‌دهد و توجه می‌کند. تنها موضوعاتی که در حوزه خدمات پشتیبانی عمومی ما نیستند، موارد حذف آلودگی فایلی و بهینه‌سازی سرعت است.

حذف آلودگی سایت

اگر در وب‌سایت خود با آلودگی روبرو هستید، ما یک سرویس حذف بسیار دقیق آلودگی داریم که می‌تواند وب‌سایت وردپرس شما را بلافاصله پاکسازی و ایمن کند. مدت زمان لازم برای تمیز‌کردن و ایمن‌سازی کامل یک وب‌سایت بستگی به شدت آلودگی دارد. به‌طور متوسط یک سرویس حذف آلودگی چند ساعت طول می‌کشد تا تکمیل شود و ما تضمین می‌کنیم که همان روزی که خریداری شده است، تکمیل خواهد شد.

متخصصین رفع خطاهای نرم‌افزاری و نفوذ ما دقیق‌ترین گزارش را از سایت شما بدست می‌آورند و بهترین نتایج را برای سایت شما به ارمغان می‌آورند.

وردپرس بر نرم افزار سیستم مدیریت محتوا در سراسر جهان مسلط است. با داشتن بیش از 40 درصد سهم بازار به این معنی که از هر 10 وب‌سایت آنلاین 4 مورد با وردپرس ساخته شده‌اند، مطمئناً یک نرم افزار قدرتمند است که باید پشتیبانی شود.

ما می‌خواهیم اطمینان داشته باشید که اگر به پشتیبانی اضطراری وردپرس نیاز دارید، ما بهترین شرکت برای ارائه این نیازها هستیم. اگر در مورد هر خدمتی که ارائه می‌دهیم سؤ‌الی دارید، در زیر نظر دهید یا برای پاسخ سریعتر از ویجت چت زنده در گوشه سمت راست پایین در سایت در دوینگو استفاده کنید تا نماینده پشتیبانی با شما در ارتباط باشد.

یک راه بهتر برای توضیح این امر این است که میانگین زمان حل، از لحظه‌ای که مشتری درخواست پشتیبانی خود را ارائه می‌دهد تا زمانی که ما آن را برطرف می‌کنیم 30 دقیقه یا کمتر است.

هیچ‌کس وقتی وب‌سایت آنها خراب است و آنطور که باید کار نمی‌کند نمی‌خواهد منتظر بماند. ما تلاش می‌کنیم تا آنجا که ممکن است سریع و با پشتکار کار کنیم تا وب‌سایت وردپرسی شما مجدداً بدون مشکل کار کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *