قوانین پیش رو، راهنما ها، دستورالعمل ها، مرامنامه و مطالبی که در این سایت، پیش روی شما قرار داده شده است، یک قرارداد قانونی است بین شما ("شما" = "کاربر") و دوینگو ("ما" = "دوینگو"، "devingo.net") که به آن از این به بعد "قوانین" می گوییم. با ورود به سایت دوینگو Devingo.net و سایت های وابسته و زیر مجموعه ها، ساب دامنه ها ("سایت")، شما موافقت خود را با این قوانین اعلام می دارید. دوینگو این حق را برای خود محفوظ می دارد تا در هر زمان، تمامی یا بخشی از این قوانین را بدون اطلاع قبلی اصلاح کند. اصلاحیه ها از زمان ثبت در سایت معتبر می باشند.


بند ها:

 1. سایت دوینگو، سیستمی بین کارفرما و ما می باشد که در آن کارفرما سفارش خود را از بین خدمات ما انتخاب و ثبت می کند و ما موظف هستیم پروژه را در زمان مقرر تحویل دهیم.
 2. کارفرما میتواند در صورت تاخیر در روند پروژه به غیر از مبلغ بررسی تمامی مبالغ پرداخت شده را برگرداند.
 3. مبلغ بررسی به هیچ عنوان برگشت داده نخواهد شد زیرا این مبلغ صرف امور بررسی و هزینه های سفارش می شود.

ثبت نام:

 1. تمامی کاربران اینترنتی اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند از امکانات دوینگو استفاده کنند، به استثنای اشخاص با سن کمتر از 18 سال. برای استفاده از سایت، می بایست موافقت خود را با تمامی قوانین سایت اعلام کنید. شما موافقت می کنید (1) طبق قوانین، دستورالعمل ها، و مرامنامه سایت رفتار کنید و به موارد گفته شده عمل کنید (2) مسئولیت مالی استفاده از سایت، خریدها، خدمات دریافت شده را بر عهده بگیرید (3) تعهدات خود را در قبال پروژه ای که دارید انجام دهید، مگر اینکه این تعهدات خلاف قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران یا سایت دوینگو باشد.
 2. شما مجاز به ساختن بیش از یک حساب کاربری برای استفاده از امکانات سایت نمی باشید. با یک حساب کاربری از تمام امکانات می توان به راحتی استفاده کرد. ایجاد دو حساب کاربری در دوینگو مجاز نمی باشد.
 3. در هنگام ثبت نام از شما درخواست می شود تا نام کاربری و رمز عبور برای حساب خود انتخاب کنید. شما بصورت کامل در حفظ و نگهداری رمز عبور خود مسئول هستید. ما با مشاهده هرگونه فعالیت در حساب شما چنین برداشت خواهیم کرد که شما یا فردی که از طرف شما اجازه دسترسی به او داده شده است وارد حساب کاربری شما شده است.
 4. درصورت مشکوک شدن به دسترسی غیر مجاز به حساب خود، بلافاصله از طریق بخش پشتیبانی به ما اطلاع دهید.

روابط:

 1. تیم مدیریت

  تیم مدیریت وظیفه مدیریت همه امور را دارند به این صورت که کاربران دوینگو سفارش خود را ثبت می کنند و با تیم مدیریت طرف حساب هستند.

 2. پیمانکار

  عضو تیم مدیریت می باشد و وظیفه وی انجام پروژه ها در زمان مقرر می باشد و کاربران با پیمانکار طرف حساب نیستند.

 3. کاربر

  افرادی هستند که ثبت سفارش انجام می دهند و با تیم مدیریت طرف حساب هستند و در صورت هر گونه تاخیر در پروژه از سمت مدیریت پیگیری خواهد شد.


هزینه ها و پرداختی ها:

 1. مبلغ بررسی

  این مبلغ به عنوان بررسی و هزینه های انجام شده برای بررسی پروژه و اطلاعات کامل آن می باشد و قابل برگشت دادن نمی باشد زیرا افراد متخصص زمانی برای بررسی هر پروژه هزینه می کنند. این مبلغ برای هر خدمات متفاوت می باشد زیرا هر سرویس زمان بررسی مخصوص به خود را دارد.

 2. مبلغ اصلی پروژه

  این مبلغ، مبلغ اصلی و نهایی پروژه می باشد و بازه آن در سبد خرید نمایش داده میشود. این مبلغ متغیر می باشد و بازه مبلغ در ابتدا برای کاربر نمایش داده می شود و مبلغ نهایی و قابل پرداخت بعد از بررسی نمایش داده می شود.آخرین بروزرسانی: 1400/05/30